Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 16:00 Bu haber 139 kez okundu
 
Tanrı Adıyla Şeytana Hizmet
 
 
Yahudilik Ve Hrıstiyanlık Haberi


İngiltere kraliçesi, George W. BUSH'un ve bir kaç Amerikan başkanının üyesi olduğu "SKULL AND BONES" (kafatası ve kemikler) adlı tarikata üye olduğunu çoğu kimse artık bilmektedir ve bu tarikatın şeytani bir cemiyet olduğunuda söylememize gerek varmı bilmiyoruz ...Bu tarikatın simgesi kurukafa ve kemiklerdir tıpkı resimdeki haçın üzerindeki gibi. Peki bu simgenin haç'ta ne işi var diye bir soru akla gelebilir hemen cevap verelim: Buda kiliselerin kullandığı kutsal bir simgedir. Hatta kuru kafa ve kemiklerden yapılmış ayıin yerleri bile vardır. İrlanda'daki St. Michan kilisesi, Santa Maria della Concezione dei Cappuccini kilisesi gibi, bir çok kiliselerde kemiklerden ve kafatasından hazırlanmış bir ayin yeri vardır.... Aziz ve Azize ilan ettikleri insanın kafatasını ve kemiklerini itinayla saklayıp rütieller uygulayıp dualar ediyorlar. Masonluktada çok önemli bir yere sahip olan kuru kafa ve kemiklerin kiliseyle bğanlatısı tesadüfi olmasa gerek. Haç'larına kadar resm ettikleri bu sembol öğretilerinede geçmiştir ....Şimdi lütfen düşünün bu inançlar kime hizmet ediyor Tanrıyamı yoksa şeytanamı!..
 VE TANRIYA ÖZEL MEKAN ;

Burası ise bir korku filminden alıntı resim karesi değil burası polonyada bir kilisede kurukafa ve kemilerden oluşturulmuş orta yerede tanrı kabul ettikleri İSA 'nın çarmıhtaki halini koydukları bir ayin ve dua etme yeri...Bu kadar kafatasını ve kemikleri nerden bulmuşlar yada kim bu kemilerin sahibi diye sorarsanız, bunu bende merak ediyorum. Ama şunu söylemek gerekirse böyle bir yer tesis edip içinede tanrılarını koyup ayin yapmak ve dua etmek sağlıklı bir akıl ve ruh işi olmasa gerek...Bununla birlikte "SKULL AND BONES" (kafatası ve kemikler) adlı şeytani tarikatın sembolü olan kurukafa ve kemiklerin kiliselerde ayin yeri olarak kullanılması sanırım sizi yeterince düşünmeye sevkedecektir.


Gülsüm Erdemli

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Tanrı, Adıyla, Şeytana, Hizmet,
Haber Videosu
Yorumlar
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Her mü'min DİN'inin görevlisidir.!


HİKMET/HADİS
Muğire İbnu Şu'be (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resulullah (aleyhissalatü vesselam) ayakları kabarıncaya kadar geceleri kalkıp namaz kılardı. Kendisine: "Allah senin geçmiş ve gelecek günahlarını affetti (niye kendini bu kadar hırpalıyorsun?)" denildi. "Şükredici bir kul olmayayım mı?" cevabını verdi." {Buhari, Teheccüd 16, Tefsir, Feth 1, Rikak 20; Müslim, Sıfatu'l-Münafikin 79, (2819); Tirmizi, Salat 304, (412); Nesai, Kıyamu'l-Leyl 17, (3, 219). }


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,