Haber Detayı
16 Ağustos 2016 - Salı 10:13 Bu haber 1423 kez okundu
 
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -2-
 
 
Haberi


Biliyorsunuz yeni dünya düzeni adı altında sadece kendi kurallarının geçerli olacağı bir dünya devlet kurmak isteyen siyonist bir çete var.Bu çetenin çalışmalarından biri 3. dünya ülkeleri üzerinde siyasi ve maddi bir güce sahip olmaktır. Bunun için kukla liderleri tercih eder ve ülkelere verdikleri yüklü faizli kredilerle borçlandırırlar ...Böylelikle her şekilde o ülkeyi kendilerine bağımlı hale getirirler..Size bunlar bir komplo gibi gelsede ne yazıkki bugün dünyada yaşanılan zulme ve kaosa karşı hiçbir liderin yeteri kadar tepki vermemesinin ve umarsız olmasının altındaki gerçek budur..


Sizler istediğiniz kadar istediğiniz lideri gözünüzde büyütün bunun bir görsel showdan ibaret olduğunun farkında bile olmazsınız ...Kendilerine itaat eden, sizlerinde biad edeceği liderleri medya ve basın yoluyla bir kahraman gibi göstermek onlar için asla zor değildir zor olmamasının sebebi ise sizin yeterince akletmemenizdendir. Bu gerçeği daha net bir şekilde sorgulayabilmeniz için Bizim ülkemizden herkesin hatırlayacağı küçük bir örnek vereyim.Mesela; tarihte siyonizmden illuminatiden ve bu çetenin beyin ve karar meclisi olan 300 ler meclisinde sadece bir lider tv ve gazetelerde söz etmiştir, "Necmettin Erbakan" onun dışında başbakan mevkine gelmiş hiçbir siyasetçinin ağzında bu örgütler hakkında tek bir cümle çıkmamıştır, bundan sonrada çıkacağını zannetmem ..


Erbakan bu örgütler hakkında yaptığı konuşmalardan sadece birkaç ay sonra 28 şubat darbesiyle ekarde edildi . Şimdi bu iddiaları okuyan bazı kardeşlerim "yok ya hükümet başarısızdı diye bahaneler ortaya atabilir yada başka bahaneleride olabilir, ama bu olan gerçeği sadece sorgulmanızı engeller kusura bakmayın ...28 şubat darbesinden sonra orgenaral Çevik Bir'in bir Amerikan dergisine "biz bu darbeyi İsrail ile dostluğumuz adına yaptık" demesi anlatmaya çalıştıklarımın su götürmez kanıtıdır. Tabi her zamanki gibi tercih sizin, ister inanıp sorgular ve araştırırsınız ister inanmaz okuyup geçersiniz..


Bu ülkede ilk kez siyonizmi duyuran ve siyonizme karşı tavır takınabilen tek kişi "Erbakandır". Onun dışında hiçbr siyasetçi syonizm ve siyonstler hakkında tek kelime etmemiş tek bir tavır sergilememiştir 
(bunları yazdım diye kimse beni saadetçi yada erbakancı sanmasın, insanların bunu bilmesini Allah rızası için istiyorum) 
İlk defa ulusal bir tv kanalından siyonizmin ve siyonistlerin tehlikesinden bahsedende erbakandır. Yıllar önce Mesut Yılmazın, Erdal İnönünün ve Demirelin olduğu bir programda, onlara aynen şunları söylüyor..
"Hangi fikir özgürlüğünden söz ediyorsunuz siz her hafta 30 tane ROTARY Kulübü kuruyorsunuz, MASON LOCASI kuruyorsunuz. İki tane insan beraberce dua ederse alıp hapse koyuyorsunuz. Siz hangi özgürlükten, hangi düşünce özgürlüğünden bahsediyorsunuz" 
(bu linkten izleyebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=YIzKbF75L-s)


Ve erbakanın bu cümleleri söylediği bu insanlar, hem milyonları peşlerinden sürükleyen siyasetçiler, hemde bahsettiği kulüplere, localara üye insanlardı.. Şunuda belirteyim, dün ve bugün yaşadığımız tüm olayların, Erbakanın cesaret edip söylediği kurumlarla, siyonistlerle ve siyonizmle bir ilgisi olduğunun hala bilincinde değilseniz, siz daha çok darberler yer, birbirinizi kırıp dökersiniz... Bu nedenle mutlaka öğrenin, araştırın ve okuyun. Bakın adam 20 sene önce bunları söylemiş, gerçi söylemesi darbeyle inmesine sebep oldu ama olsun, o hak için konuştu..
 

Bugün siyasetçileri geçtim hacılarımız, hocalarımız alim bildiklerimiz bile, bu konuları gündem yapmıyor, konu siyaset olunca yada terör olunca kendi çaplarında ahkam kesiyor o kadar. Yahu insanların nasihate değil bilgiye ihtiyacı var. Anlatın, bunları ..Siyonizmi anlatın, masonluğu anlatın, dört bir tarafınızı sarmış şeytanın hilelerini anlatın..Öğretin insanlara burun buruna geldikleri tehlikelerin nedenini, nasılını, bilmeyen insan herşeye kanmaya açıktır ve nitekim insanlar kanıyor ve kandırılıyor.. Kötüyü ifşa edin, yoksa iyi diye size her kötülüğü ananızın sütü kadar helalmiş gibi yutturulacaklar...


Gülsüm ERDEMLİ

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Şeytanın, Askerleri, /, HİZMETkârları, -2-,
Haber Videosu
Yorumlar
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Yaşadığın sürece ALLAH'ın sınırlarını koru ki Mü'minlerden olasın. Bu sınırların Start noktası; MÜ'MİNUN SÜRESİ ilk 9 ayeteki altı çizili kurallardır.!!


HİKMET/HADİS
Hz. Aişe (radıyallahu anha) anlatıyor: "Resulullah (aleyhissalatü vesselam) şöyle buyurdular: "Namaz başlar ve akşam yemeği de hazır olursa akşam yemeğiyle başlayın." Buhari, Et'ime 58, Ezan 42; Müslim, Mesacid 65, (558)


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,