Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 02:37 Bu haber 316 kez okundu
 
Sapkın Kitap Talmud Ve Uyduruk Tanrı..
 
 
Yahudilik Ve Hrıstiyanlık Haberi


Bir millet düşünün ki; nankör, zalim bencil, asi, insanlıktan uzak her türlü çirkin vasıfa sahip olduğu halde kendini üstün zannedecek kadar kibirli ve akılsız...Ve düşünün insan fıtratında yaratılmış olan bir canlı nasıl bu kadar acımasız zalim ve insanlığın yüz karası olabilir..

Özetle şöyle diyebiliriz: Allahı inkar ve şeytana itaat.. İşte bugün İsrail'in durumu budur.. Kendi Elleriyle yazmış oldukları kitaba (kuranda bahsi geçen tevrattan söz etmiyorum) soyundan gelmiş oldukları yakubu tanrıyla güreştirip tanrının yakuba mağlup olmasıyla "israil" isimini aldıklarını inanan bir millet ("israil" yahudi inancına göre "tanrıyı yenen mağlup eden" demektir) .. İnanıştaki psikolojiyi görebiliyormusunuz ..Ata kabul ettikleri yakup, tanrıyı bile yenecek güçte, böyle bir soydan geldiklerine inanmaları kendilerini tanrıdan üstün sanmalarına en büyük sebeptir ..

Ve yine bugün iman ettikleri sözde tevrata göre yahudiler ne yaparsa yapsın tanrı onlara sitemler etsede her defasında onları affediyor ödüllendiriyor ve yahudilere "Karım" ve kendisinede onların "Kocası" tanımını yaparak bu milletle arasındaki sevgiye bir nevi cinsellikte katmış oluyor.. Ben “isralin tanrısıyım” cümlesiyle kendini onlara ait bir tanrı ilan ediyor yani "müstakil tanrı"..

Aynı kitapta tanrının kendini “savaş eri” ilan etmesi onlara sürekli, onlardan olmayanlar için katliam, ölüm, talan, tecavüz emirleride vermesi bu milletin nasıl şizofren bir tanrı tasvirine iman ettiklerini ve böyle bir tanrının şizofren ruh haline bürünerek zulmü katliamı kendi hayatlarının sıradan bir kuralıymış gibi kabul etmelerine yaşamalarına örnektir.

Sözde tevratta Yahudilere karşı sevecen, insiyatifli onları kendi oğulları ve seçilmiş ilan eden ,Yahudiler dışında kalan tüm milletlere ölüm ve katliam emreden bir tanrı tasiviri öte yandan katliam, tecavüz yani her türlü ahlaksızlığı yapan peygamber tasvrilerinin olması, bu sapkınlıkları ve böyle bir tanrı tasvirini tanrı kitabı adı altında yazan hahamlara yetmemiş olacak ki birde tevratın tefsiri adı altında “Talmud" denilen sapkın kitabı kaleme aldılar.. Sözde tevrata eklemediklerinide bu kitapta yazarak tevratın açıklaması olarak iman ettiler.

Talmud denilen kitapta Yahudiler dışında yaratılan tüm insanların Yahudilere hizmet etmek için yaratıldığını iddia ederek tevratın Yahudilere empoze ettiği bencilliği ve kibir ikiye katladılar.Öldüklerinde hahamların tanrıdan daha güçlü bir tanrı olacağını, Yahudi olmayanların Yahudilere hizmet ederlerse torpilli sayılacaklarını, yahudiye yahudi olmayanın malının, canının helal olduğunu bir Yahudi isterse annesiyle kardeşiyle bile cinsi münasebette bulunabileceğini, Yahudilerin Yahudi olmayanlara tefecilik yapabilecekleri gibi bir sürü sapkınlığı tevratın tefsiri adı altında kaleme alarak iman ettiler.

Kısacası iman ettikleri ve hayatlarını ona göre yönlendirdikleri bu kitapları rehber edinen bir milletin, şizofren bir ruh haline sahip olması ve şeytanın oyuncağı haline gelmesi zaten kaçınılmazdır.. Allahın her türlü nimetini inkar ederek kendi elleriyle uydurmuş oldukları, kendilerinden daha güçsüz, faşist,acımasız bir tanrının arkasına sığınarak şeytana iman etmeleri, onları hakka ve hakikate karşı kıyamete kadar savaşmaktan alıkoymayacaktır….

 

Gülsüm Erdemli
 

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Sapkın, Kitap, Talmud, Ve, Uyduruk, Tanrı..,
Haber Videosu
Yorumlar
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Yaşadığın sürece ALLAH'ın sınırlarını koru ki Mü'minlerden olasın. Bu sınırların Start noktası; MÜ'MİNUN SÜRESİ ilk 9 ayeteki altı çizili kurallardır.!!


HİKMET/HADİS
Havle Bintu Hakim (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resulullah (aleyhissalatü vesselam) Efendimiz buyurmuşlardır ki: "Kim bir yerde konakladığı zaman şu duayı okursa, oradan ayrılıncaya kadar ona hiçbir şey zarar vermez: "euzü bi-kelimatillahi't-tammat min şerri ma halaka (Allah'ın eksiksiz, mükemmel kelimeleri ile, yarattıklarının şerrinden Allah'a sığınıyorum.)" { Müslim, 54, (2708); Muvatta, İsti'zan 34 (2, 978); Tirmizi, Daavat 41, (3433) }


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,