Haber Detayı
11 Ağustos 2018 - Cumartesi 22:41 Bu haber 357 kez okundu
 
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 78.Bölüm
 
 
FİKİR & KIYAM Haberi


1987- Kuran'a Kur'anla savaş açan haricileri gördünmü?!


1988- Ümmete satılık ümmet muamelesi yapan kitap yüklü eşşekleri gördün mü?!


1989- Kütüge kesmiş yeşil görünümlü ormanlar gibiler, kessek kereste kesmesek odun! Oysa ormandan geriye kalan . okunamayan bir kalaslıgın tablosu... Suç ve Ceza kanununa tabi kereste gibi yanyana dizilmiş faturalar cöplügü birazda..!!


1990- Meydan Gününde : Şeriat-i Garraya yürünen bir günde eger icinizden birileri hala size namazdan- abdestten- mekruhtan- tevilden -yorumdan- vahiyden- hadisten- leyladan- mecnundan bahsediyorsa... Biliniz ki kaynayan kurşuna dönüşmeyen hainler vardır hala yanınızda!  Cihad günü bölemediginiz ümmeti hic bir zaman bölmenin hayalini dahi kurmayın!! Lakin Ümmeti Cihad günü bölmeyi becerip safları ayrık otu gibi tutanlarıda asla unutmayın!! Bir hainin ilerdeki ihanetleri kehanetle değil şeriatta 6.delil olan tecrübe ile bilinir...Saçlarını tecrübeyle ağart ümmet..!!


1991- Rüzgarı kesilen bir ümmetin hayata tutunan serumlu halleri.!!


1992- Tagutu reddettim demekle tagutu reddedivereceginizi mi zannetmektesiniz?? Oy verdim demekle-yahut Oy vermedim demekle küresel satanizmi reddedivereceginizi mi zannediyorsunuz?? Allah´a şükür demekle şükredenlerden oluverdiginizi mi  zannediyorsunuz?? Allah'a Hamd olsun demekle hamdınızı geregi gibi sunuveren kullar oldugunuzu mu zannediyorsunuz?? SübhanAllah demekle Rabbinizi geregi gibi tenzih ediverenler oldugunuzumu zannediyosunuz?? Müslüman olduk demekle islam üzre barış elçileri oluverdiginizi mi zannediyorsunuz?? Kur'an okumayla ayetlerin bogazdan iniverdigini mi zannediyorsunuz?? Demokrat-Laik-Emperyalist sistemlere sözlü olarak reddiye sunuverdiniz diye arınan hanifler oldugunuzu mu zannediveriyorsunuz?? Zalimlere saf saf destek kesilerek mazluma ümit kandili oldugunuzu mu zannediyorsunuz?? Küfrün sevincine ortak olurken elektrigi kesilen basiretinizle kendinizin o sözde kurtulan fırka (firkai nacie) oluverdiginimi zannediyorsunuz? Bin cümle daha kurulabilir elbet ancak  anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna çalsam az.!!


1993- "Allah'ın hükmüyle hükmetmeyenler kafirdir" demek dünyadaki en kolay, en basit, en ucuz meselelerdendir! Hücurat 10 yani iman edenlerin kardeşligi farzdır diye hükmediyor ve hükmümle hükmet ey insan diyor Allah..  Madem kafir degilsiniz ve bunada iman ettik diyorsunuz: Ey ben iman ettim diyenler o halde niye hala Allah'ın hükmüyle jükmetmiyorsunuz keyfinizimi bozuyor?? "Size ne oluyor?Nasıl hüküm veriyorsunuz? Nasıl tahkimde-tahakkümde bulunuyorsunuz?  Nasıl bir tahkimde: tahakkümde: hükmetmede: karara baglamada bulunuyorsunuz? Neye dayanarak tahkimde bulundunuz? Hayat kılavuzunuz olarak Kur'anı kabul etmezken, hikmetli Resullerin hikmetli Risaletine boyun egmezken, hikmet-Fıkh-fehmetme-furkan-tezekkür yeteneginiz yokken, kavrama,ilim,geregi gibi Rabbi tenzihe yönelten üstün irade-takva-kulluk bilinciniz dahi yokken hangi kafayla böyle ahkamlar kesmektesiniz??" Sâffat-154 Dilinize pelesengde etseniz, göklere bayrak bayrakda cekseniz ayetleri farketmez! Örümcek ağlarınızı bozarız biiznillah..!!


1994- Vicdanınız kan ağlamasın harici vampirler!! Daha düne kadar oy verenleri tekfir edenlerin, oy verenlere oy verdikleri icin Allah´a ortak koşan müşrikler oldular diye bas bas bağıranların, meseleyi adeta iman meselesi haline getirenlerin, bugün ve ilerde cok daha şiddetlilerini görecegimiz olan Aytaç Boranlara kuracakları cümleleri ben hic bir türden samimi bulmuyorum!! Basiretsizler yan yana dizilse ne olur???.... Olsa olsa keresteden daglar olur.. Malesef daha bu bir başlangıç Allah belasını vermede cimri degildir! Sevinebilirsiniz harici zihniyetin Kanla beslenen satanist basiretsiz ,ahmak, bedevi çocukları dualarınız icabet buluyor ümmet her zamanki gibi bizatihi izin ellerinizle dilediklerinizle ölüyor katiller..!!


1995- Ben bu ümmetin icindeki bir iti, bir köpegi,bir domuzu dahi kafire teslim etmem! Öldüreceksem de ben öldürmeliyim, seveceksem de ben sevmeliyim!! Bu ümmetin bir izzeti var.. Benim ölcüm küfrün refleksleridir!! Eğer bütün kafirler büyük bir sevinc icerisine girmekteyse  ortada ümmetin aleyhine yönelik büyük bir sorun var demektir! Allah asla zalim degildir kullar ise beyinsiz zalimlerdir... Ve...Hayır görünümlü şer, şer görünümlü hayırlar vardır.. Ve.. Allah belasını isteyene belasını , huzurunu isteyene huzurunu vermekte asla cimri olan Rabb degildir... Sizler bekleyen sizlerde bekleyenleriz!! Sünnetullahda Rad 11 Kanunu..!!


1996- Eger kafirlerden olsa idim bu ümmete inatla ama inatla yasin süresini sadece kabirde okuma egitimi verip buna ömrümü verirdim... Eger müslümanları yerküre üzerindenden silmek istiyorsanız ilk yapılacak işlerden birisi Yasini Kabre okunan bir süre yapmanızdan ibarettir...Kafirler yapsa bunu izaha kafii der normal kabul ederim...Bu ben islam üzreyim diyen ahmaklara ne desem bilmiyorum... Yasin süresi kadar bilimsel manada Kur´anda ufkumu açan hicbir süreye daha denk gelmedim!! Anladınmı şimdi niye kabre yasin okuduğunu?? Hangi kafir senin petrolden, uzay tekniginden, yörünge hareketlerinden, takvimlerden, ölcülerden vs bin meseleden haberdar olup kevni ayetlerle ayağa kalkmanı ister..?!!


1997- Müslümanlara bedava elektrik santralleri kurup elektrik veremeyen, bedava telefon-haber özgürlügü  veremeyen, bedava su bile dağıtamayan, bedava  en insani haklardan olan konut dagıtamayan, sözün özü "Müslümanlara gerçek bağımsızlaşmayı anlatmayan-yapmayan-eyleme koymayan fakat kendisi kimligiyle, vergisiyle, fatura, bedel,kdv´siyle 12 ay ahmak bir tagut bekcisi kesilip de secimlerde müslümanlara belki en hafif cürüm olarak bile kayda gecmeyecek olan aman oy verme kafir olursun diyen Din pezevengi soytarıları bu cümleyi yukardaki maddelerden birini yaparak icini doldurarak bir tagut reddiyesi sunmaya davet ediyorum!! Yüregin var madem ve akiden de var madem haydi kuyu satın al, köprü satın al,santral satın albedava dagıt ümmetede görelim adam gibi bir tagut reddiyesi...Ümmetin çıtasını yükseltmek için bırak bu sayılanları, bir kitabını veya maharetli oldugu bir eserini dahi ümmete adayamayanlar Allaha nezih akide üzre can adayacakmış!


1998- Biz ümmet dedik, küfür tek millettir dedik, Basiret dedik, Feraset dedik, halkların kardeşligi dedik, bizi hiç anlamadılar!! İnsanlar Allahı anlamayı terketmişler, bizleri anlasalar ne olacak anlamasalar ne olacak..?!!


1999- Ben müslüman olanların ilkiyim!! Partiler üstüyüm!! Irklar üstüyüm!! Renkler üstüyüm...!! Beni Kur´anla,beni Resull, beni Hikmetle, beni "ümmeti ümmeti" diyen sevdamın Hücurat onuyla yargıla! Aksi takdirde al etiketini cal kafana ve defol.!!


2000- O'nun yolu üzerine olanlara sizin "Fitneniz" sökmez!! O'nun yolu üzerine olanlara izin hic bir tesiriniz yoktur!! O'nun yolu üzerine olanlara sizin zarar verebilecek gücünüzde yoktur..!!


2001- Ne yana baksam dag ne yana baksam deniz.. Tükürsem korkuyorum tükrük bezlerim kuruyacak tükürmesem korkuyorum tükrügümü bile Allah yolunda harcayamamaktan.!!


2002- Gün olur Vasat olur hucurat 10 hasat olur...!!


Taat/İTAAT dolu ݧYAN'larla & Hayır/LA kalınız!

Neue Welt

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: İsyan'dan, İtaat'e, KAVGAM!, 78.Bölüm,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Düşünü"YORUM" -13-
Düşünü"YORUM" -12-
Düşünü"YORUM" -11-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 183.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 182.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 181.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 180.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 179.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 178.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 177.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 176.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 175.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 174.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 173.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 172.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 171.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 170.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 169.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 168.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 167.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 166.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 165.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 164.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 163.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 162.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 161.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 160.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 159.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 158.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 157.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 156.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 155.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 154.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 153.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 152.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 151.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 150.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 149.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 148.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 147.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 146.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 145.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 144.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 143.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 142.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 141.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 140.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 139.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 138.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 137.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 136.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 135.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 134.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 133.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 132.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 131.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 130.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 129.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 128.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 127.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 126.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 125.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 124.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 123.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 122.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 121.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 120.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 119.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 118.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 117.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 116.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 115.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 114.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 113.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 112.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 111.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 110.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 109.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 108.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 107.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 106.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 105.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 104.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 103.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 102.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 101.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 100.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 99.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 98.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 97.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 96.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 95.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 94.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 93.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 92.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 91.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 90.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 89.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 88.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 87.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 86.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 85.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 84.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 83.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 82.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 81.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 80.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 79.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 78.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 77.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 76.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 75.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 74.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 73.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 71.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 70.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 69.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 68.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 67.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 66.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 65.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 64.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 63. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 62. Bölüm
Kalb'den Dil'e -20-
Kalb'den Dil'e -19-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 61.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 60.Bölüm
Kalb'den Dil'e -18-
Kalb'den Dil'e -17-
Kalb'den Dil'e -16-
Kalb'den Dil'e -15-
Kalb'den Dil'e -14-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 59.Bölüm
Kalb'den Dil'e -13-
Kalb'den Dil'e -12-
Kalb'den Dil'e -11-
Kalb'den Dil'e -10-
Kalb'den Dil'e -9-
Kalb'den Dil'e -8-
Kalb'den Dil'e -7-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 58.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 57.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 56.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 55.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 54.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 53.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 52. Bölüm
Kalb'den Dil'e -6-
Kalb'den Dil'e -5-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 51.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 50.Bölüm
Kalb'den Dil'e -4-
Kalb'den Dil'e -3-
Kalb'den Dil'e -2-
Kalb'den Dil'e -1-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 48.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 47.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 46.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 45.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 44. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 43.Bölüm
ORJİNAL İSLÂM
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 42. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 41.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 40.Bölüm
Asr Soluklu Tavsiyeler -25-
Asr Soluklu Tavsiyeler -24-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 39.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 38.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 37.Bölüm
Asr Soluklu Tavsiyeler -23-
Asr Soluklu Tavsiyeler -22-
Asr Soluklu Tavsiyeler -21-
Asr Soluklu Tavsiyeler -20-
Asr Soluklu Tavsiyeler -19-
Asr Soluklu Tavsiyeler -18-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 36.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 35.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 34.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 33.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 32.Bölüm
Asr Soluklu Tavsiyeler -17-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 31. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 30.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 29.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 28.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 27.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 94.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 93.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 92.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 91.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 90.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 89.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 88.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 26.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 25. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 24.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 23.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 87.Bölüm
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Hayatın Boyunca Ciltler dolusu Eser okumak yerine,Tek Ciltlik eser olan İnsan'ı oku...Zira Onda Dikkat etmen ve uyman gerken 6236 temel kural var...!!


HİKMET/HADİS
İmam Malik (rahimehullah)'e ulaştığına göre, Resulullah (aleyhissalatü vesselam): "Ben de unuturum veya sünnet koymak için unutturulurum" buyurmuştur." {Muvatta, Sehv 2, (1, 100). }


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,