Haber Detayı
11 Ağustos 2018 - Cumartesi 21:54 Bu haber 332 kez okundu
 
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 76.Bölüm
 
 
FİKİR & KIYAM Haberi


1957- Gercekleri söylemek tarihin en zor işidir...Zaten Allah da bunu yapamayan kesimlere "Kafir" der...!!


1958- Ümmetin bülbülleri kınama eylemi yapar,,naralar atar,,sloganlarla tatmin olur... 66 Seneden beri süre gelen klasik senaryolar ve buna mukabil bu klasik tepkiler...66 senede adam gibi nesil yetiştirseydik ümmet olarak satanizmin kökünü çoktan kazırdık Allahu alem..!! Orjinal islama iman eden bir nesil degil,, yarım nesil bile yetiştirseydik ümmet olarak siyonist yahudinin ölüm fermanını vermiş olurduk !!  Ama nerdee... Lak lak lak!! Vıdı vıdı vıdı !!


1959- Siyonist sağlık terörü' ki; Bir ümmet düşünün her 4 kişiden 3´ünde hastalık olsun ve bu ümmetin allame ceteleride (anlatanlar tenzih dairemizdedir) bu mazlum halklara siyonizmin sağlıktaki teröründen hic bahsetmiyor olsun...Eger bu ümmete gecmiş yahut bu dönemki entel ulema ceteleri cümle kurmuyorsa bilinsin ki bu  dinin en büyük hainleri bunlardır..Dikkatle cevreyi seyredin siyonizme dair cümle kuran cok az bulursunuz!! Hainlerden din ögrenen ümmetin dörtte üclük hazin hali.. Ve hazin hallilerin kulak kesildiği ahmakların hain hali..!!


1960- Resulullah(as) terkedildigi günden beri insanlar insan putu üreten hayvani put ciftlikleri kurdular.. En ufak bir tenkide dahi, eleştiriye dahi tahammülü olmayan bu putperestler hic ama hic utanmadan Resullerini tenkide duruyorlar, amma kendi devşirme öncülerine iki cümle kursanız kalbi dağlanmış gibi feryad ediyorlar...Vahiyle korunan Resulüller müstesna eleştiremediginiz her insan sizin putunuz olmuştur.. Hatta Resulle gıyaben kıyas dogurdugu icin sizlere çakma resulcükte olmuştur eleştiremedikleriniz. Kalbiniz put doluysa sizin ne bu din adina,,ne de ümmet namına kıracak bir putunuz asla iddiadan öteye geçemez kusura bakın! Putperestligin her türlüsünden nefret ediyoruz..!!


1961- Şu an 77 milyon bil fiil hem duygusal hem işlevsel olarak uyutulurken, ümmetin arka bahcesinde neleri neleri çalınmakta..!!


1962- Bu ümmetin bir bireyi olarak ayakkabımın bir bağı çözülse "satanizm yine ne yaptı??"  diye kendi kendime sorarım...!!


1963- Allah yahudiler üzerinden diyordu ki: "Elinizin altındaki Tevrat'ı onaylayıcı olarak indirmiş olduğum Kur'an'da inanın; onu inkar edenlerin ilki olmayın; ayetlerimi bir kaç para karşılığında satmayın; yalnız benden çekinin. Bile bile batılı hakkın üzerine örtüp hakkı bakışlardan gizlemeyin." (Bakara 41-42) Allah dinlerini satan yani dininin pezevengi olan yahudilere yine diyordu ki:  "İçinde hidayet ve nûr bulunan Tevrat'ı, elbette biz indirdik. Müslüman olan peygamberler, yahudiler hakkında hükmederler, kendilerini Tanrıya adamış bilginler,âlimler de, Allah'ın kitabını muhafazayla görevlendirildiklerinden (onunla hüküm verirler) ve onun Allah'ın kitabı olduğuna şahitlik ederlerdi. İnsanlardan korkmayın, benden korkun, âyetlerimi az bir paraya satmayın. Kim Allah'ın indirdiğiyle hükmetmezse, işte onlar kâfirlerin ta kendileridir. Biz Tevrat'ta onlara, cana can, göze göz, buruna burun, kulağa kulak, dişe diş ve yaralara karşılıklı kısas (ödeşme) yazdık. Bununla beraber kim kısas hakkını bağışlarsa, bu kendi günahlarına keffaret olur. Ve kim Allah'ın indirdiğiyle hükmetmezse, işte onlar zalimlerin ta kendileridir." (Maide 44-45) Yine başka bir ayette yahudilerin eşşeklere benzetilmesi şöyle izah edliyordu ki Rabb buyuruyor: "Kendilerine Tevrat öğretildiği halde, onun gereğini yapmayanların durumu, sırtına kitap yüklü eşeğin durumu gibidir. Allah'ın ayetlerini yalanlayanların durumu ne kötüdür. Allah zalimler topluluğunu doğru yola iletmez." (Cuma 5) Şimdi..!! dananın kuyruğunu kopartan ümmete gelelim bu ayetlere bakarak, yahudileri lanetlerken kendi özeleştirisini yapamayan sözde islam ümmeti oldugunu iddia eden bizim sevgili ümmet, bugün aynen yahudilerin bu tarihi kırılma noktalarını tek tek, hemde candan bir istekle yaşamakta maalesef...!!


1964- Vasat dengeyi koruyamayan ümmet ya tarihinin onurlu belgelerine savaş açtı,yahut da zaten bizatihi yahudi tahrifatlarına ugrayan kaynaklara din diye birinci kaynak olarak iman etti...!! Yani bir yandan süpürücülük oynayan sürüngenler, diger yandan da maalesef kitaba şirk koşan kitaplar edindi.. Müşriklerle doldu bugün ümmetin kalbi.. Temelde orjinali merkeze alamayan yahut orjinaldeki hikmet ayetlerine iman edemeyen bu ümmet bir süre sonra ekranlarda, medreselerde, sanal alemlerde, lobilerde dininin vaizligine soyundu ve dinini din-i mübin diye halka pazarlar oldu .!! Yeryüzü bu bab'da son dönemin özellikle dudak uçuklatan fiyatlara ve din anlatan şarlatan kesimlere şahit oldu...!!


1965- Din endüstriyel bir pazara dönüştürülmek ve özde hicbir şekilde islam ile bir bağı olmayan kesimlerin hizmetine sunulmak isteniyordu, öylede oldu.. Dün muvahhid dedelerini idam sehpalarinda ağılayanlara bu gün ölüm yıl dönümlerinde fatiha okuyan ahmak torunları bizler uzaydan degil, dini cok az bir ücret icin satan belamlardan devşirdik....!!


1966- Bu dini satan allame cetelerinin, uyduruk fakihlerin, "bana vahyedildi ve yazdırıldı ve yazdım" diyenlerin  sözleriyle kitaba neshetme küstahlığı edenlerin, yahudiliğe meyyal hallerin fevkinde olmayan bu ümmetin suratına, şamar gibi çarpıp kendine getirmeli değilmiydi şu kadim kelam..!! O buyuruyor : "Kendi elleri ile kitabı yazdıktan sonra karşılığında birkaç para elde etmek amacı ile, «Bu, Allah katından geldi» diyenlerin vay haline! Ellerinin yazdığından ötürü vay başlarına geleceklere! (Yine) Kazandıkları paradan ötürü vay başlarına geleceklere!.." (Bakara 79)


1967- Eskiden insanlara milletin ne denildiginde "islam milletindenim" "Nasrani-Yahudi vs millettenim" derlerdi.. Milletin din anlamına geldigini herkes bilirdi.. Kimse kavmiyyetini cevaben söze bile getirmezdi, zira hicbir önemi yoktu kavmiyetin iman edenler icin.. Kamalist kafalar kelimelerimizi çaldığı günden beri  cevaplar ya türk oldu, ya kürt oldu, ya ermeni.. "İman edenler tek millettir" düsturu "Küfür tek millettir" kadar ragbet görmez oldu....!! Hüviyet-i asliyemizi ümmet ruhu üzerinden asaletine tabi kılmayan algılar, ümmeti bin parcaya daha bölseler yine de uslu durmaz bini de bin parcaya nasıl böleriz diye düşünürler ahmak düşünürler! Oysa Kamalların-öcalanların zulümlerine dur demek, ancak hucurat 10'u kuşanan ümmetle mümkündür!! Zira her türlü kafatascılığın sonu kabus olarak bitmeye mahkumdur.! 


1968- Yahudiler ellerinde vahiy oldugu icin, birazda bu psikolojik gücle kitaba iman etmekte zorlanıyorlardı. Halbuki kitaba gelecek olan Resule ve kitaba emredilmeleri de kaydedilmişti.. İmandan inkara-inkardan inkara denklemi.... Bizim ümmet ise , kendini ve eserlerini vahiy olmadığı halde,maalesef daha Kitaba/Kuran'a onaylatma ve Kitab/Kuran ekseninde kendine ayar verme seviyesine bile gelemedi..!!


1969- Dünya yönetimini elinde bulunduran gizli Yahudi şeytani örgüt, ümmetin kalbindeki bir cok kirli meselenin temel mimarıdır.!! Dünyada yüz ihtilal oluyorsa, yüz darbe düzenleniyorsa, yüz terör örgütü ihdas ediliyorsa, yüz savaş çıkmaktaysa emin olabilirsiniz ki bu yüzün yüzde doksan dokuzu CiA & MOSSAD eliyle gercekleştirilmektedir !! Türkiyedeki sebatayistler - masonlar işte küresel yahudi güvenligini saglamak icin dogru zamanda dogru yerlerde bu şekilde aktif hale getirilmekte, başka bir ifadeyle düğmeye basılmakta..!!


1970- İster menderesin idam edilmesi olsun,  ister 1971 ihtilali olsun,  isterse 1980 ihtilali olsun, faili kendisi olan cinayetler olsun, "asala" örgütünün kuruluşu ve daha sonra yerini "PKK" denen kafir örgüte teslim etmesi olsun, Aselsan meselesi olsun,  28 şubat 1997 sürecleri olsun, hepsinde de satanist yahudi örgütünün parmak izleri vardır.. Hepsinin ama hepsinin asli yönetici beyni satanizmdir...!! İşid denen örgütte PKK - PYD denen örgütte bir satanist yahudi kurumuydu.. Bölgesel denklemlerde Rusya´ya ve tabiki akabinde Türkiyeye uzanması planlanan derin bir komplonun piminin cekilmiş haliydi..!!


1972- Ne zamanki içinde bulunduğumuz ahvalimizi aynada seyreder Rabbimize durumumuzu duruşumuzla süslenmiş tevbeli itiraflar sunarsak, işte o gün afetlerimizin yağmurunun dindiği gün olacak biiznillah... 


Taat/İTAAT dolu ݧYAN'larla & Hayır/LA kalınız!

Neue Welt

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: İsyan'dan, İtaat'e, KAVGAM!, 76.Bölüm,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Düşünü"YORUM" -13-
Düşünü"YORUM" -12-
Düşünü"YORUM" -11-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 183.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 182.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 181.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 180.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 179.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 178.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 177.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 176.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 175.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 174.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 173.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 172.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 171.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 170.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 169.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 168.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 167.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 166.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 165.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 164.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 163.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 162.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 161.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 160.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 159.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 158.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 157.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 156.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 155.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 154.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 153.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 152.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 151.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 150.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 149.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 148.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 147.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 146.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 145.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 144.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 143.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 142.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 141.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 140.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 139.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 138.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 137.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 136.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 135.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 134.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 133.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 132.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 131.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 130.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 129.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 128.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 127.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 126.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 125.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 124.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 123.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 122.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 121.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 120.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 119.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 118.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 117.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 116.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 115.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 114.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 113.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 112.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 111.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 110.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 109.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 108.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 107.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 106.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 105.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 104.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 103.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 102.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 101.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 100.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 99.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 98.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 97.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 96.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 95.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 94.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 93.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 92.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 91.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 90.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 89.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 88.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 87.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 86.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 85.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 84.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 83.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 82.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 81.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 80.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 79.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 78.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 77.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 76.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 75.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 74.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 73.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 71.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 70.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 69.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 68.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 67.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 66.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 65.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 64.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 63. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 62. Bölüm
Kalb'den Dil'e -20-
Kalb'den Dil'e -19-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 61.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 60.Bölüm
Kalb'den Dil'e -18-
Kalb'den Dil'e -17-
Kalb'den Dil'e -16-
Kalb'den Dil'e -15-
Kalb'den Dil'e -14-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 59.Bölüm
Kalb'den Dil'e -13-
Kalb'den Dil'e -12-
Kalb'den Dil'e -11-
Kalb'den Dil'e -10-
Kalb'den Dil'e -9-
Kalb'den Dil'e -8-
Kalb'den Dil'e -7-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 58.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 57.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 56.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 55.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 54.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 53.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 52. Bölüm
Kalb'den Dil'e -6-
Kalb'den Dil'e -5-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 51.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 50.Bölüm
Kalb'den Dil'e -4-
Kalb'den Dil'e -3-
Kalb'den Dil'e -2-
Kalb'den Dil'e -1-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 48.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 47.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 46.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 45.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 44. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 43.Bölüm
ORJİNAL İSLÂM
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 42. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 41.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 40.Bölüm
Asr Soluklu Tavsiyeler -25-
Asr Soluklu Tavsiyeler -24-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 39.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 38.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 37.Bölüm
Asr Soluklu Tavsiyeler -23-
Asr Soluklu Tavsiyeler -22-
Asr Soluklu Tavsiyeler -21-
Asr Soluklu Tavsiyeler -20-
Asr Soluklu Tavsiyeler -19-
Asr Soluklu Tavsiyeler -18-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 36.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 35.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 34.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 33.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 32.Bölüm
Asr Soluklu Tavsiyeler -17-
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 31. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 30.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 29.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 28.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 27.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 94.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 93.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 92.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 91.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 90.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 89.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 88.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 26.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 25. Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 24.Bölüm
Tefekkürsel Cümleler /Söz'ü Var 23.Bölüm
İsyan'dan İtaat'e KAVGAM! 87.Bölüm
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Hayatın Boyunca Ciltler dolusu Eser okumak yerine,Tek Ciltlik eser olan İnsan'ı oku...Zira Onda Dikkat etmen ve uyman gerken 6236 temel kural var...!!


HİKMET/HADİS
İmam Malik (rahimehullah)'e ulaştığına göre, Resulullah (aleyhissalatü vesselam): "Ben de unuturum veya sünnet koymak için unutturulurum" buyurmuştur." {Muvatta, Sehv 2, (1, 100). }


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,