Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 14:52 Bu haber 1297 kez okundu
 
Cehennemin Öteki Adı
 
 
KADIN & AİLE Haberi


✓05 Kasım 2012, PKK’ya ait mağarada bol miktarda silah yanında bol miktarda da doğum kontrol hapı olması dikkat çekti.


✓15 Kasım 2012, Hatay’daki operasyonlarda ele geçirilen malzemeler içerisinde doğum kontrol hapları ve prezervatiflerin çıkması ise örgüt içindeki kirli ilişkileri gösteren en önemli delil olarak değerlendiriliyor.


✓16 Kasım 2012, Cudi Dağı 'na yapılan operasyonda aralarında Kadınlar Sorumlusunun da olduğu 5 terörist öldürüldü. Kış hazırlıkları yapan teröristlerin mağara ve sığınaklarında aramalar yapıldı. Ele geçirilen malzemeler arasından çıkan doğum kontrol hapları ve benzeri malzemeler kirli ilişkilerin delili.


✓18 Kasım 2012, Tunceli’de 4'ü kadın 25 MKP terör örgütü mensubu canlı ele geçirilir. Mağaralardan çıkan malzemeler içinde doğum kontrol hapları da vardır.


✓15 Kasım 2012, Habertürk'ün haberine göre; Teslim olan kadın terörist N.C.'nin ifadesinden dikkat çeken cümleler: “Sarı İbrahim kod adlı Ramazan Toptaş, Azad kod adlı erkek örgüt mensubuna tecavüz etti. Azad, durumu örgüt üst düzey yöneticilerine şikâyet ederek, gereğinin yapılmasını istedi. Bir yaptırım uygulanmayınca Ramazan Toptaş’ı silahla vurarak öldürdü. Nuray Şen kod adlı kadın örgüt mensubu, Roj kod adlı örgüt mensubuyla cinsel ilişkiye girmeyi kabul etmedi. Bunun üzerine Cenge uçurumundan atılarak infaz edildi”


✓06 Nisan 2012, Örgütün eşcinsellerin bulunduğu önemli iki taburu bulunuyor. Sadece kadınlardan oluşan ve adına Cehennem Bölüğü denilen kamplarda ağırlıklı olarak lezbiyenler bulunuyor. Çiyareş (Karadağ) Taburu’na bağlı Cehennem Bölüğü, adını Cehennem Dağı’ndan alıyor. Buradaki mağaralarda kadınlar yaşıyor. İyi savaşçı olan kadınların bulunduğu bölüğün önemli özelliği olarak lezbiyen ilişkileri gösteriliyor. Gay’lerin bulunduğu kamplar ise tabur seviyesinde. Özellikle Şikefta Birindar (Yaralı Mağara) Taburu gay’lerin olduğu kampların bulunduğu alan olarak ön plana çıkıyor. Aynı şekilde sözde Zap eyaletine bağlı Ertuş Taburu’nda da gay’ler bulunuyor. İki taburda bin kadar militan bulunuyor.


✓03.07.2012, "Awesta" kod isimli F.T. : Babamın üç eşi vardı. Benden 24 yaş büyük biriyle beni evlendirdiler. Suriye'ye götürüldüm. İlk gece dayak yedim. 2 hafta sonra kaçıp örgüte katıldım. 3. günün gecesi gelen kişinin 'sus yoksa öldürürüm' tehdidiyle tecavüze uğradım."Dicle" kod isimli E.B. : 9 kardeş arasında tek kız çocuğuydum. O evin çocuğu değil kölesiydim. Çocuk bakmak, bulaşık yıkamak, sobayı yakmak, tavukları beslemek ne iş varsa benim üstümdeydi. Evimizde 8 kardeşe bakıyordum. Ama dağda 80 kişinin yemeği bulaşığı ekmeği bana yıkıldı.


✓28 Temmuz 2011, 18 yaşında PKK’nın dağ kadrosuna katılan, 3 yıl önce terör örgütünden kaçan ’Polin’ yaşadıklarını anlattı: Dağda tecavüze uğradım. Bu şekilde ailemin yanına dönemezdim. Dağda PKK, şehirde töre korkusu yaşadım.


✓19 Kasım 2012, Terör örgütü KCK'nın sahte Cuma imamı Abdullah Taş 'ın, kardeşinin eşi K.T. ile sapkın bir ilişkisi ortaya çıkmıştı. İstanbul'da BDP 'nin organize ettiği sivil cuma eylemi ile adını duyuran 5 çocuk babası Taş'ın, 4 çocuk annesi olan yengesi ile çarpık ilişkisi deşifre olmuştu. İstanbul'da 44 kişinin tutuklandığı KCK operasyonunda, Ümraniye'deki sözde siyaset akademisine de baskın yapılmıştı.Terör örgütü KCK'yı yönetenlerin kadın eğitmenlere tecavüz ettiği ortaya çıkmıştı. Kadın eğitmenin, 'KCK'lı yönetici bana tecavüz etti' diye yazdığı şikâyet mektubu, baskında polisin eline geçmişti. Genç kadın mektupta taciz ve tecavüz mağduru olduğunu anlatıyordu.
 

GÜLSÜM ERDEMLİ

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Cehennemin, Öteki, Adı,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Kadın & İslam 23.Bölüm
Kadın & İslam 22.Bölüm
Kadın & İslam 21.Bölüm
“Yoksa Onlar Cahiliye Hükmünü mü İstiyorlar?"
Kadınların İstihdamı Üzerinden İfsad Edilmek İstenen İslam Toplumları
Kulluk Ve Özgürlüğün Simgesi "Başörtüsü"
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -8-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -7-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -6-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -5-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -4-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -3-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -2-
İfsad Tuzağındaki Aile Ve Kadın -1-
İslam'da Kadın -2-
İslam'da Kadın -1-
Mahremiyet...
Şeytanın Giremeyeceği Evler 21.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 20.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 19.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 18.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 17.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 16.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 15.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 14.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 13.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 12.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 11.Bölüm
Kadın & İslam 20.Bölüm
Kadın & İslam 19.Bölüm
Kadın & İslam 18.Bölüm
Kadın & İslam 17.Bölüm
Kadın & İslam 16.Bölüm
Kadın & İslam 15.Bölüm
Kadın & İslam 14.Bölüm
Kadın & İslam 13.Bölüm
Kadın & İslam 12.Bölüm
Kadın & İslam 11.Bölüm
Kadın & İslam 10.Bölüm
Kadın & İslam 9.Bölüm
Kadın & İslam 8.Bölüm
Kadın & İslam 7.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 10.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 9.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 8.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 6.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 5.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 4.Bölüm
Kadın & İslam 6.Bölüm
Kadın & İslam 5.Bölüm
Kadın & İslam 4.Bölüm
İslamda Toplum Ve Aile Düzeni 3.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 3.Bölüm
Kadın & İslam 3.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 2.Bölüm
İslamda Toplum Ve Aile Düzeni 2.Bölüm
Kadın & İslam 2.Bölüm
Şeytanın Giremeyeceği Evler 1.Bölüm
Kadın & İslam 1.Bölüm
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
En Çok Okunanlar
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Hayatın Hayatı İman'ladır..Akletmeyen Aklı Taşıyan Kafa Vücuduna Hammallık Yapmıştır..!


HİKMET/HADİS
İbnu Ömer (radıyallahu anh) anlatıyor: "Hz. Peygamber (aleyhissalatü vesselam) buyurdular ki: "Pahalanması için, kim bir yiyecek maddesini kırk gün saklarsa, o, Allah'tan yüz çevirmiştir, Allah da ondan yüz çevirmiştir." Bu hadisi Ahmed İbnu Hanbel Müsned'inde (2, 33) zikretmiştir. Mecmau'z-Zevaid'de bunun ayrıca Ebu Ya'la el-Mevsıli'nin ve Bezzar'ın Müsned'lerinde, Taberani'nin el-Mu'cemu'l-Evsat'ında tahric edildikleri belirtilir.


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,