Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 02:03 Bu haber 40 kez okundu
 
11 Eylül Olaylarından Sonra!
 
 
Uzak/Yakın Tarih HaberiTerörle mücadele(!) adı altında Afganistanı işgal eden ABD nin bu işgalden sonra ülkede uyuşturucu üretimi yılda 146 kat artarak üretilmeye devam ediyor.. 

Oysa 11 eylül olaylarını bahane ederek terörle(!) mücadele için BM ile işbirliği içinde afganistanı işgal etmesine en önemli sebeplerden biri olarak "terörizmi finanse eden uyuşturcunun bu bölgede yetiştirildiğini göstermesiydi.

Fakat ülkeyi işgalden sonra terör sebebi olarak göstermiş olduğu uyuşturucu her yıl üretimini kat be kat artırarak kendi üretiyor. 

Dünyada uyuşturucu yapımında kullanılan afyonun yüzde 80 nini bu topraklarda yetiştiriyor.. Aganistanda şuan ekilen afyon alanı her yıl aratarak 209 bin hektara ulaştı...

Afganlı halkı aile boyu uyuşturucu bağımlısı haline getirdiler.. Şu an ülkede uyuşturucu bağımlılığından dağılan, intihar eden yada uyuşturucudan hayatını idame ettiremeyecek ailelerin sayısı 2 milyonu bulmuş çocukların tümü yetimhanelerde yaşıyor.. Ailesinin yanında olan çocukların çoğunluğu ise uyuşturucu bağımlısı haline gelmiş durumda.

Kısacası 11 Eylül olaylarının Abd ye getirilerinden biri, Afganistanı bu olayları bahane ederek işgal edip bu topraklarda her yıl değeri 400 milyar doları aşan uyuşturucu üretmesi oldu...

VE AFGANİSTAN BU GÜN ABD'NİN EKONOMİSİNİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE AYAKTA TUTAN BİR UYUŞTURUCU CENNETİ(!) HALİNE GETİRİLDİ...

 

Gülsüm Erdemli
 

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: 11, Eylül, Olaylarından, Sonra!,
Haber Videosu
Yorumlar
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Hayatın Hayatı İman'ladır..Akletmeyen Aklı Taşıyan Kafa Vücuduna Hammallık Yapmıştır..!


HİKMET/HADİS
Said İbnu'l-As (radıyallahu anh) anlatıyor: Hz. Peygamber (aleyhissalatü vesselam) buyurdu ki: "Bir baba çocuğuna güzel ahlaktan daha üstün bir miras bırakamaz." { Tirmizi, Birr 33, (1953). } Yine Tirmizi'de, Cabir İbnu Semure'den gelen bir başka rivayette, Resulullah (aleyhissalatü vesselam) şöyle buyurur: "Kişinin çocuğunu bir kerecik terbiye etmesi, onun için bir Sa' miktarında yiyecek tasadduk etmesinden daha hayırlıdır."


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,